AQ Labrador 26 MKIII mahagon

Třípásmová reprosoustava osazená reproduktory Scan-Speak a Vifa, 240W.
Více informací
AQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha mahagon
AQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha mahagon
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
Vyberte variantu
AQ Labrador 26 MKIII buk mat
AQ Labrador 26 MKIII dub mat
AQ Labrador 26 MKIII jasan
AQ Labrador 26 MKIII mahagon
AQ Labrador 26 MKIII ořech mat
AQ Labrador 26 MKIII třešeň
AQ Labrador 26 MKIII černý jasan mat
Kód0l263mEAN8595122702052VýrobceAcoustique QualityZáruka24 měsíců

Produkt nelze zakoupit.

 

Třípásmová sloupová reprosoustava s předním bassreflexem - nejprodávanější model z řady Labrador


  

Naprosto univerzální reprosoustava, dlouholetá stálice v nabídce, je kompletně osazená dánskými reproduktory. Zvuk míří mimo svou cenovou kategorii a potěší i náročné audiofily.

 

Ozvučnice je vyrobená z kombinace MDF a dřevotřískových panelů. Vynikající tuhosti bylo dosaženo spojením plošných a křížových výztuh, samozřejmostí je použití sendvičového čela. Tuhost a odolnost proti vibracím je jedním ze základních kamenů kvality zvuku L26 MKIII.

 

Pár basových reproduktorů Scan-speak  s velkými 8" membránami ze skleněných vláken, přesným symetrickým gumovým závěsem a silným magnetem na litém koši je dalším nezbytným prvkem k dosažení mohutného a přesného basu. Bassreflex je umístěn na čelním panelu, díky tomu je možné umístit reprosoustavu až ke stěně bez výrazné zvukové deformace.

 

Středový reproduktor využívá stejných prvků jako oba woofery - tuhý aluminiový koš, gumový závěs, lineární magnetický motor a lehkou membránu tkanou z uhlíkových vláken. I tento reproduktor pochází z dánské dílny Scan-speak a je uložen v samostatném odděleném a dobře zatlumeném prostoru, který je součástí vnitřních výztuh.

 

O reprodukci nejvyšších kmitočtů se stará 1" výškový reproduktor s textilní kalotou a ferrofluidem, který je jedním z nejlepších modelů firmy Vifa.

 

O rozdělení funkcí mezi jednotlivé měniče se stará elektronická výhybka, vyrobená metodou D2D s použitím přesných svitkových polyesterových kondenzátorů, aplikovaných na nosném panelu s masivními pájecími body. Stejně tak jev nitřní kabeláž i všechny vnitřní spoje jsou pájeny za tepla.

 

Reprosoustava je opatřena odnímatelným krycím rámečkem, který je upevněn pomocí neviditelných integrovaných magnetů. Díky tomu je čelo reprosoustavy po sejmutí rámečku čisté, bez rušivých otvorů. Spodní strana je osazena osazenými odhmotňovacími hroty.

 

Zvukově je L26 MKIII velice univerzální reprosoustava, která si brilantně poradí s jakýmkoliv hudebním žánrem. Má mohutný a pevný bass, velmi dobře čitelné střední pásmo a jemné výšky. Zvládne dynamické rockové pasáže stejně dobře jako detailní prezentaci komorních vokálů. L26 MKIII je samozřejmě také vhodná na pozici předních reprosoustav domácího kina.

 

 

 

 

TESTY A RECENZE


 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


  

 • Systém: 3-pásmový

 • Impedance: 8 Ω

 • Šumový výkon: 120 W

 • Hudební výkon: 240 W

 • Citlivost: 89 dB / 1 W / 1 m

 • Kmitočtový rozsah: 25 Hz - 30 kHz v 6 dB pásmu

 • Výhybka: 12,6 / 12,18 dB / oct

 • Rozměry (Š x V x H): 256 mm x 1000 mm x 330 mm

 • Hmotnost: 25 kg

 • Objem: 61 l

 • Ozvučnice typu bassreflex

AQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha mahagonAQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha mahagon
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
PopisTechnické parametryObrázkyKe stažení