AQ Tango 85 reprosoustava, 3 pásma

Třípásmová regálová reprosoustava, 190 W, pro domácí použití, restaurace, bary nebo učebny.
Více informací
AQ Tango 85 reprosoustava, 3 pásma
AQ Tango 85 reprosoustava, 3 pásma
AQ TANGO 85 - bíůá fólie
AQ TANGO 85 - bílá + černá mřížka
AQ TANGO 85 - bílá + šedá mřížka
Vyberte variantu
AQ Tango 85 reprosoustava, 3 pásma, bílá, černý rámek
AQ Tango 85 reprosoustava, 3 pásma, ořech
KódAQ_0031438VýrobceAcoustique QualityZáruka24 měsíců

 

Třípásmová regálová reproduktorová soustava s univerzálním využitím


  

Díky své velikosti je snadné ji začlenit do každého interiéru, připevnit držákem na stěnu či postavit na stojan. Svým výkonem je schopna ozvučit prostory od malých obývacích pokojů po učebny, kanceláře a veřejné prostory. Své uplatnění má tedy jak v bytových (residenčních) řešeních, tak v instalacích v konferenčních prostorách, barech a v restauracích.

 

Bassreflex je umístěn na čele ozvučnice a díky tomu není problém reprosoustavu přisadit těsně ke stěně nebo obestavět po stranách.

 

Ve skříni z MDF panelu je osazen robustní 8“ basový reproduktor s odolnou polypropylenovou membránou v ocelovém koši. Reproduktor je speciálně pro tuto aplikaci vyráběn se silným magnetickým obvodem a díky tomu funguje jako velmi výkonný motor, který je schopen soustavě přidělit důkladný basový základ. Středový reproduktor má impregnovanou papírovou membránu, která je zárukou precizního podání lidského hlasu. Posledním výkonným členem do trojice je 3“ výškový reproduktor s chlazením cívky ferrofluidem.

 

Optimální rozdělení kmitočtů mezi jednotlivé reproduktory zajišťuje elektronická výhybka 2. řádu. Na výhybce i na všech elektrických připojovacích bodech jsou pájeny kabely o průřezu 1 mm2. Tím je zajištěna dlouhá životnost a zachování optimálních hodnot nastavení.

 

Na povrchu reprosoustavy je plastová fólie s dokonalou 3D imitací dřeva. Toto provedení je časově stálé, velmi odolné a při vysoké užitné hodnotě  umožňuje udržet velmi příznivou cenu. Tango 85 vyrábíme v provedení matná bílá nebo imitace ořechového dřeva.

 

Reprosoustava AQ Tango 85 si poradí s jakýmkoliv žánrem hudby. Je možné ji také použít jako základ domácího kina, kdy při doplnění o centrální reproduktor Tango 81, efektové Tango 92 a subwoofer Tango 94 jsou schopny posluchače u akčních filmů důkladně přilepit k sedačce.

 

 

 

 

TESTY A RECENZE


 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

  • Systém: 3-pásmový
  • Impedance: 8 Ω
  • Šumový výkon: 95 W
  • Hudební výkon: 190 W
  • Citlivost: 88 dB / 1 m / 1 W
  • Kmitočtový rozsah: 40 Hz - 20 kHz v pásmu 8 dB
  • Výhybka: 6,6,6 dB / oct
  • Rozměry (š x v x h): 254 mm x 420 mm x 260 mm
  • Hmotnost: 8,2 kg
  • Objem: 17,5 l
AQ Tango 85 reprosoustava, 3 pásma
AQ TANGO 85 - bíůá fólieAQ TANGO 85 - bíůá fólie
AQ TANGO 85 - bílá + černá mřížkaAQ TANGO 85 - bílá + černá mřížka
AQ TANGO 85 - bílá + šedá mřížkaAQ TANGO 85 - bílá + šedá mřížka
PopisTechnické parametryObrázky