O nás AQE

O nás

Provozovatelem e-shopu aqelektro.cz je společnost AQ import trading s.r.o. S historií více než 25 let na trhu jsme spolehlivým dodavatelem spotřební elektroniky a partnerem mnoha významných firem na trhu elektrospotřebičů.

E-shop  aqelektro.cz nabízí cenově dostupný sortiment spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a pomocníků pro domácnost i zahradu.

Nabízené značky

AQ Galaxy

Pod naší vlastní značkou nabízíme herní klávesnice pro fanoušky zábavy u PC.

Denver

Společnost Inter Sales A / S byla založena v roce 1990 v dánském Aarhusu. Dnes má pobočky v evropských zemích a rozsáhlou distribuční síť po celé Evropě. Inter Sales vyrábí a prodává elektroniku pod svou vlastní značku Denver Electronics,. Značka Denver Electronic má široký výběr spotřebních výrobků s více než 400 položkami ve svém portfoliu - to vše za konkurenční ceny.

Physic

Pod značkou  Physic nabízíme pomocníky v péči o tělo a zdraví a zdravé prostředí našich domovů - digitální tlakoměry, teploměry nebo třeba ultrazvukové čističky vzduchu pro domácnost

Alecto

Alecto Baby již 45 let pomáhá mladým rodičům s elektronikou, na kterou se mohou spolehnout. Od elektronických chůviček přes teploměry po ohřívače kojeneckých lahví. Široká nabídka pomocníků za skvělou cenu.

Bigben

Společnost byla založena v roce 1981. V nabídce našeho e-shopu najdete především příslušenství pro mobilní telefony a PC